ERR_CONNECTION_REFUSED (Tento web není dostupný)

Jste zde:
Odhadovaná doba čtení: 1 min

Setkali jste se chybovou hláškou vašeho webu, že “tento web není dostupný”? Pokud ano je mnoho řešení co mohlo tento problém způsobit. Zde se zaměřím na situaci, kdy byl aktivován SSL certifikát, ale mez deaktivace pluginu ve Wordpress zůstal nadále aktivován na webu a nyní při deaktivaci, se web nepřepnul do standartního nezabezpečeného protokolu http://.

 

Je důležité znát svého poskytovatele webhostingu, který vám poslal údaje na připojení do MySQL databáze.

V MySQL databázi si najděte v levém sloupci *_options a zkontrolujte v nastavení v řádcích u položky: siteurl a home jestli zde není https:// pokud ano smažte jej a přepište na http:// nebo www

Pro úplnou deaktivaci Pluginu, pokud není možné se přihlásit do administrátorského prostředí webu stačí najít složku nainstalovaných pluginu wp/content/plugins a složku plugins přejmenujte na: plugins.disable tímto jednoduchým přejmenováním zakážete dočasně všechny pluginy webu a je možné detekovat a postupně odstraňovat problémy.

Je také dobré zkontrolovat DNS záznamy, které jsou u vašeho poskytovatele provozovány, ale zde buďte opatrní, každý neodborný zásah může ovlivnit vaši doménu a tím také celý web.

Byl tento článek užitečný?
Nelíbí 0
Zobrazeno: 46
Back to top button